ВИЗНАЧЕНІ ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ МАЛЮНКІВ «КРАЇНА СВЯТОГО МИКОЛАЯ»

Дата: 21.12.2021 12:17

Фото без описуЗавершився конкурс дитячих малюнків «Країна Святого Миколая», який Комунальний заклад «Центр культури, мистецтва, естетичного виховання та спорту»  проводить вже вдруге. Учасники цьогорічного конкурсу мали уявити, якою є країна Святого Миколая. Свої роботи подали 185 учасників із різних куточків громади. Така активність дітей стала приємною несподіванкою для організаторів.

Було дуже нелегко обрати серед такої кількості малюнків переможців. Ми розуміли, що кожна дитина намагалася максимально гарно та цікаво зобразити країну святого Миколая. Нагадаємо, що у конкурсі брали участь діти у двох вікових категоріях: І категорія – учні 1-4 класів; ІІ категорія – учні 5-9 класів.

Отже, переможцями стали:

І категорія:

• Дарина Скібера, с.Олеськ;
  •  Ірина Клим, с.Олеськ;
  • Арсен Дмитрук, с.Олеськ;
  •   Ірина Шум, с.Олеськ.

ІІ категорія:

• Софія Жук, с.Хворостів;
  • Марія Вербицька, с.Хворостів;
  • Дарія Лукашук, с.Висоцьк;
  • Артем Карпович, с.Римачі.

Решта учасників отримали заохочувальні призи.

Щиро дякуємо усім, хто надіслав свої роботи! Усі малюнки цікаві, адже в кожному з них — частинка душі і серця автора.

Ще раз від душі вітаємо зі святами, бажаємо здійснення заповітних бажань і щирих сподівань, забути про всі невдачі й неприємності та згадати про те, що дива трапляються всюди і постійно. Будьте щасливі, зі святом!