У Вишнівській громаді 2021 рік став багатим на ювілейні дати

Дата: 23.12.2021 11:06

Напевно, ніхто не може поділитися таким багажем життєвих знань та досвіду, як люди старшого віку. На їхньому життєвому шляху траплялося різне: радості та печалі, злети та падіння, сміх та сльози.

У Вишнівській громаді 2021 рік став багатим на ювілейні дати. Зокрема, свої поважні ювілеї 90-а та 95-річчя  зустріли 18 жителів населених пунктів  громади. За гарною традицією  сільський голова Віктор Сущик разом зі старостами сіл та працівниками закладів культури привітали людей, які відсвяткували чудові ювілейні дати та вручили подарунки.

Такі свята – дуже важливі та значимі, адже не кожному судилось зустріти настільки поважний вік. Пишаємось, що саме у нашій громаді таким людям судилось жити і творити. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою. Нехай кожен день дарує любов, радість і позитивні емоції, адже це і є запорукою довголіття.