Відбулась чергова сесія Вишнівської сільської ради

Дата: 24.12.2021 09:40

Під головуванням сільського голови Віктора СУЩИКА 23 грудня відбулось
15 пленарне засідання сесії Вишнівської сільської ради.

З 22 депутатів  у пленарному засіданні взяли участь 18.

На сесії були присутні старости, працівники апарату сільської ради, представник прокуратури  та громадськість.

Перед початком роботи сесії працівники закладів культури громади подарували пісенні вітанні присутнім з нагоди новорічно-різдвяних свят.

В ході роботи депутатами було заслухано та взято до відома  звіт Вишнівського сільського голови, якому передували звіти перед мешканцями у кожному  старостинстві,  та звіт поліцейського офіцера громади про проведену роботу в 2021 році.

В процесі конструктивної роботи депутати внесли відповідні зміни до діючих місцевих цільових програм, прийняли необхідні програми та положення на наступний рік, затвердили бюджет громади на 2022 рік, затвердили структуру та граничну чисельність апарату та структурних підрозділів і план роботи Вишнівської  сільської ради на 2022 рік.

Крім того, прийнято рішення про утворення  сектору містобудування та архітектури і Комунальної установи  «Центр надання соціальних послуг» та ряд інших питань порядку денного.

Депутати  досить  оперативно, завдяки попередній роботі постійної комісії з питань будівництва, земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища, прийняли   ряд важливих  рішень із земельних питань.

Загалом, сесія, котра тривала більше 4-х  годин, була   продуктивною і результативною, оскільки  депутатським корпусом було прийнято   понад  200 рішень.