ДІТЕЙ ГРОМАДИ ЗАБЕЗПЕЧЕНО НОВОРІЧНИМИ ПОДАРУНКАМИ

Дата: 04.01.2022 13:08

Напередодні Нового року вихованці закладів дошкільної освіти та закладів загальної середньої освіти громади одержали солодкі подарунки від Вишнівської сільської ради.  Шляхом проведення спрощеної/допорогової тендерної закупівлі було придбано 1400 подарунків на суму 141 764 грн. Під час проведення новорічних ранків у садочках і школах дітей привітали зі святами та вручили солодкі гостинці.

Крім того, діти отримали солодощі з нагоди новорічних свят  і від спонсорів-підприємців.

Вишнівська сільська рада щиро вітає усіх з прийдешніми святами, бажає миру, злагоди в домівках та душевного затишку.