Вітаємо з Днем Соборності України!

Дата: 22.01.2022 12:19

Шановні жителі Вишівської громади!

Щиро вітаємо всіх з великим державним святом – Днем Соборності України!

Щороку, 22 січня, ми відзначаємо важливу подію в українській історії − ухвалення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки 1919 року.

Свято Дня Соборності України засвідчує, що немає Східної і Західної України, є лише одна єдина незалежна, соборна й демократична держава і ми – єдиний народ! Головний урок Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності - сила та перемога.

День Соборності назавжди буде джерелом упевненості в міцності та силі нашої країни, в її утвердженні на шляху демократичного європейського розвитку.

Нехай це свято додає нам сил у розбудові   нашої держави, щоб в ній завжди панували мир і взаємоповага, висока духовність і культура. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, злагоди і миру, глибокої віри, сил і натхнення для нових звершень у гідне майбутнє рідного краю та України!

Миру вам і Божої Благодаті!