21 січня 2022 року у Вишнівській сільській раді серед працівників ради відбулася квест-гра до Дня Соборності України «Ми- українці, наш дім – Україна».

Дата: 24.01.2022 09:37

14 учасників із різних відділів ради взяли участь в грі.  Кожен із учасників мав можливість продемонструвати свої знання. Гра поділялась на 4 етапи. Варто зазначити, що запитання були не з легких, що цілком у дусі інтелектуальних ігор, але гравці на високому рівні продемонстрували неабиякі знання, інтелект, ерудицію, кмітливість та винахідливість. Під час заходу панувала доброзичлива й невимушена атмосфера.

У результаті переміг Богдан Остапчук, офіцер громади, друге місце зайняла Тетяна Вегера, секретар ради, третє місце – Ірина Шахраюк, спеціаліст ІІ категорії відділу з питань земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Вишнівської сільської ради.

Вітаємо переможців! Дякуємо усім учасникам і бажаємо подальших успіхів!