Підведено підсумки проведення XVIII Спортивних ігор школярів Волині за 2021 рік

Дата: 31.01.2022 11:43

Підведено підсумки проведення XVIII Спортивних ігор школярів Волині за 2021 рік. Вперше в таких змаганнях приймали участь учні закладів загальної середньої освіти Вишнівської сільської ради.

Стартовий виступ у Спортивних іграх Волині можна вважати досить успішним, так як юні  Вишнівської  громади зайняли VI місце серед усіх сільських громад Волині. Такий результат здобуто завдячуючи виступу таких команд: туристів з Штунського ліцею (вчитель Оліщук Ю.М.), тенісистів з Олеського ліцею (вчитель Трофімук А.І.) та Римачівського ліцею (вчитель Король С.Ю.), а також учнів з Радехівської гімназії, які були представлені двома командами у фестивалі  "Cool games"(вчитель Широчук В.І.).

Вишнівська сільська рада та гуманітарний відділ щиро вдячні керівникам та командам юних спортсменів за гарне представлення громади на обласному рівні. Щиро надіємось, що карантинні обмеження не завадять нам досягнути ще кращих результатів та перемог!