Продовжується укладення декларацій з пацієнтами

Дата: 03.02.2022 15:32

Шановні мешканці!

На території громади функціонують дві амбулаторія загальної практики сімейної медицини КНП «Центр первинної медичної допомоги» Любомльської міської ради. Зокрема, в с.Вишнів  працює сімейний лікар ЛЕСИК Анжела Іванівна, та в с.Олеськ працює сімейний лікар ЗГОРАНЕЦЬ  Тетяна Миколаївна - лікарі загальної практики, сімейної медицини, які продовжують укладання, або переукладення  декларацій з пацієнтами.

До послуг сімейних лікарів входить:

• спостереження за станом здоров’я пацієнтів за допомогою різних досліджень, діагностування та лікування найбільш поширених хвороб, травм, отруєнь, патологічних, фізіологічних (під час вагітності) станів;
  • супровід пацієнтів із хронічними захворюваннями;
  • невідкладна допомога;
  • скерування пацієнта для надання йому вторинної (спеціалізованої) або третинної (високоспеціалізованої) меддопомоги;
  • профілактика: вакцинація, огляди та дослідження пацієнтів з груп ризику;
  • виписування рецептів, за якими можна отримати препарати за програмою відшкодування вартості ліків (“Доступні ліки”);
  • консультації.

Для укладення та переукладення декларації з сімейними лікарями Лесик Анжелою Іванівною та Згоранець Тетяною Миколаївною звертайтеся в амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою: с. Вишнів, вул. Незалежності 80б та с.Олеськ, вул.Лесі Українки,30.

За додатковою інформацією звертайтеся за тел.+380970453869-Лесик А.І., +380978263765 - Згоранець Т.М..

Запрошуємо всіх бажаючих укладати, або переукладати  декларації з сімейними лікарями!!!