Шановні жителі громади! Не зволікайте з вакцинацією!

Дата: 09.02.2022 11:37

Зараз в Україні відбувається зростання захворюваності на COVID-19. Особливо небезпечним є зараження дельта-штамом вірусу, який викликає серйозні ускладнення і важкий перебіг захворювання.

У зв’язку з цим вкотре звертаємося до всіх мешканців громади з проханням подбати про своє здоров’я та здоров’я оточуючих.

Запрошуємо всіх мешканців Вишнівської територіальної громади старше 18-ти років вакцинуватися!

Всі вакцини, що використовуються в Україні, схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров’я, є безпечними та захищають від важкого перебігу, ускладнень та смерті від СОVID-19. Імунопрофілактика залишається найважливішим інструментом запобігання нових захворювань та смертей, а також боротьби з пандемією. Тільки так населення знову зможе повернутись до звичного життя.

Для  захисту насамперед осіб віком старше 60 років, які знаходяться в групі медичного ризику, для належної організації роботи буде здійснюватися  виїзд мобільної бригади згідно з графіком:

-        с. Коцюри – 09.02.2022

-        с. Штунь – 16.02.2022

-        с. Бережці -16.02.2022

-        с. Мосир – 18.02.2022

-        с. Римачі – 23.02.2022

На сьогодні доступні 3 види вакцини для щеплення від СОVID-19: Моderna, Соrona Vас, Соmirnaty від Рfizer-ВіоNТесh.

Одночасно нагадуємо, що усі  бажаючі можуть вакцинуватися в Центрі масової вакцинації населення, що знаходиться в м. Любомль, вул. Української Армії, 2 та в пунктах щеплень Любомльської, Головненської, Олеської та Забузької амбулаторій.

При відвідуванні пункту щеплень необхідно обов'язково мати при собі паспорт та ідентифікаційний код (ІПН), також мобільний телефон.