Підготовлено збірник про вакцинацію для людей у віці 60+

Дата: 09.02.2022 11:39

COVID-19 не обирає за віком, статтю чи національністю, він несе небезпеку та ризики однаково для всіх. Проте для людей старших за 60 років, у яких часто є хронічні захворювання, коронавірусна хвороба може бути вкрай небезпечною.

Саме тому люди віком 60+ у пріоритеті вакцинації від COVID-19! Збірник запитань та відповідей про вакцинацію для літніх людей допоможе уникнути некоректної інформації, побоювань та страхів щодо щеплення. Електронна версія збірника за посиланням.

Він створений ЮНІСЕФ разом з Міністерством охорони здоров'я України та Центром громадського здоров’я за підтримки уряду Швейцарії. Збірник містить інформацію про вакцини, важливість щеплення для людей із хронічними захворюваннями, як потрапити на вакцинацію, як вмовити зробити щеплення сусідів чи друзів тощо.

Допоможіть людям 60+ записатися на вакцинацію! Щеплення проти COVID-19 ефективно запобігають тяжкому перебігу хвороби й рятують життя.

Зателефонуйте до сімейного лікаря або ж у найближчий пункт щеплення. Перелік є на https://vaccination.covid19.gov.ua/

Щепитися від COVID-19 — означає захистити своє життя!