Про скликання 16 чергової сесії сільської ради, яка відбудеться 25 лютого 2022 року о 10.00 год. в залі засідань сільської ради

Дата: 15.02.2022 16:57

Сільський голова Віктор Сущик видав розпорядження від 15.02.2022 року
№ 35/01-03 «Про скликання 16 чергової сесії сільської ради», яка відбудеться 25 лютого 2022 року о 10.00 год. в залі засідань сільської ради.

На розгляд сесії виноситься наступні питання: про виділення матеріальних допомог, про затвердження розпоряджень виданих у міжсесійний період, звіт про виконання бюджету за 2021 рік, про передачу автобуса на баланс школи, про затвердження Програм та внесення змін в Програм, про внесення змін до бюджету, про розширення діяльності комунального підприємства, земельні питання, тощо.

Різне.

Розпорядження голови