Утворено ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування складу Молодіжної ради

Дата: 23.02.2022 08:47

З метою налагодження ефективної взаємодії між місцевим самоврядуванням та молоддю Вишнівської територіальної громади, для забезпечення вирішення питань, що пов’язані із життям молоді та її участі в усіх сферах життя громади, планується створення Молодіжної ради при Вишнівській  сільській раді.

Інформуємо, що на черговому засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Вишнівській  сільській раді.

Молодіжна рада - це консультативно-дорадчий орган при сільській раді, що опікується  проблемами молоді громади, працює над формуванням та реалізацією молодіжної політики, участю молоді у всіх сферах життя громади.

До складу Молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років,  які є жителями Вишнівської територіальної громади, учні  закладів освіти громади, члени громадської організації чи ініціативи.

Склад ініціативної групи