Дата: 01.03.2022 17:27

На виконання Постанови КМУ від 26.02.2022 року № 160 «Щодо забезпечення стабільної роботи виробників продовольства в умовах воєнного стану» на виконання листа Ковельської районної військової адміністрації від 01.03.2022 року №292/22/2-22 просимо забезпечити виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2022 року № 160 та доводимо її вимоги до підприємств виробників товарів, що мають істотну соціальну значущість, визначених постановою Кабінету Міністрів від 22 квітня 2020 року № 341 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення».

Постанова КМУ

Перелік товарів