Держпраці інформує

Дата: 24.03.2022 10:00

Для забезпечення безперервної роботи Держпраці та її територіальних органів в частині проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань, що належать до компетенції Держпраці, на період оголошення воєнного стану посадові особи Управління Держпраці у Волинській області надають консультації дистанційно.

Для цього впроваджується функція «інтерактивний інспектор» задля забезпечення роботодавців і працівників інформацією та роз'ясненнями щодо ефективних засобів дотримання законодавства та запобігання можливим його порушенням.

В умовах військової агресії росії на сьогодні продовжують працювати тисячі підприємств та мільйони наших співвітчизників. Війна вносить корективи та безумовно впливає на всіх.

Очевидно, як у роботодавців так і працівників виникає багато питань: «Як бути в тій чи іншій ситуації?». Саме тому. Управління Держпраці у Волинській області не припиняє консультувати працівників та роботодавців з найактуальніших питань.

1. Відповіді на найбільш запитувані питання, що надходять до Управління Держпраці у Волинській області, розміщені на сайті у рубриці «Новини» та «Запитання - відповіді» за посиланням: http://lutsk.dsp.gov.ua
  2. Якщо не знайшли відповідь, або немає технічної можливості скористатися сайтом, ви можете скористатися сервісом «інтерактивний інспектор»:
  • заповнити            форму          для           отримання         роз’яснень

(https://forms.gle/szJpKgAVrkyTP9e4A).

• за номером: (0332)71-74-76 та (0332)71-74-88