Мультидисциплінарна мобільна команда

Дата: 24.05.2022 11:21

Від початку повномасштабного вторгнення збройних сил РФ мільйони українців постраждали від війни. Саме тому Українська фундація громадського здоров’я спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні започаткувала проєкт «Інтегрована підтримка через міждисциплінарні мобільні команди», спрямований на гуманітарне реагування та підтримку переселенців, сімей з дітьми та осіб, постраждалих від військових дій.

Мультидисциплінарна мобільна команда — це команда спеціалістів, яка складається з психолога, соціального працівника, юриста й медика. Вона надає соціально-психологічну допомогу постраждалим від військових дій у місцях локалізації внутрішньо переміщених осіб.

До основних послуг мобільних команд належать:

• екстрене реагування (скринінг, оцінка ситуації та надання психологічної та соціальної допомоги постраждалим, зокрема дітям);
  • надання першої психологічної допомоги та психосоціальної підтримки;
  • юридична допомога (консультування);
  • медична допомога (консультування, онлайн зв’язок із лікарями, перенаправлення до сімейних амбулаторій та інших вузькопрофільних спеціалістів);
  • здійснення виїздів до залізничних та автомобільних вокзалів, пунктів пропуску, перетину кордону, евакуаційних центрів, притулків тощо;
  • надання гуманітарних наборів та життєво необхідних засобів.

Надати допомогу особам, які постраждали від війни може мультидисциплінарна мобільна команда Вишнівської ОТГ.

В умовах воєнного стану найзручніший спосіб отримати її – зателефонувати за номером :