Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей.

Дата: 01.06.2022 09:20

Дорогі діти! Шановні батьки! Щиро вітаю вас зі світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!

Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

Немає більшого щастя, аніж посмішка дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, громади та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Дорогі діти! Ви – майбутнє України, наша опора, впевненість у завтрашньому дні. Тож від усього серця бажаю вам міцного здоров’я та радості. Нехай сяюча посмішка буде вірним супутником вашого життя, а маленькі дитячі серця ніколи не покидає любов та ласка. Добра вам, мирного неба над головою та успіху у всіх починаннях. Нехай здійсняться всі ваші бажання та задуми!

Сільський голова                                                                                              Віктор СУЩИК