Свято 8 березня

Ледь відчутним весняним подихом у Радехівський ДНЗ прийшло свято - 8 березня, що втілює пробудження усієї природи від зимового сну. Цей день несе для всіх ніжність і красу.

17 березня у навчальному закладі вихователі старшої та меншої груп (Орищук Н.П., Сюмак О.В.) та музичний керівник (Калинюк О.Я.) організували й провели з дітками цікавий ранок до свята 8 березня.

Зранку у дитячому садку відчувалась радісна і весела атмосфера. Вихованці дивували усіх присутніх гостей своїми казковими перевтіленнями, а саме - дзвінкими й радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванні віршів та неперевершеним дитячим артистизмом. Свято пройшло цікаво і незвичайно. А результатом дійства стали незабутні дитячі враження, емоції та посмішки батьків, слова вдячнеості за організацію та проведення свята.