Новини громади, України

30 Листопада, 2017 р., 10:02
ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!
13 Листопада, 2017 р., 09:16
Два держлісгоспи господарюють на території колишніх колгоспних лісів без правовстановлюючих документів, – стверджують у Вишнівській ОТГ Любомльського району.
12 Вересня, 2017 р., 11:40
Громадське обговорення конкурсних робіт зі створення ескізу герба та прапора територіальної громади Вишнів                    За підсумками проведення першого етапу конкурсу на створення офіційної символіки територіальної громади Вишнів до Виконавчого комітету Вишнівської сільської ради надійшло дві роботи на участь у конкурсі зі створення ескізу герба та прапора Вишнів.
11 Серпня, 2017 р., 15:58
18 серпня 2017 року о 14:00 годині в приміщенні сільської ради відбудеться 23 сесія сьомого скликання Вишнівської сільської ради!
07 Серпня, 2017 р., 10:08
8 серпня 2017 року о 11:00 годині в приміщенні сільської ради відбудеться 22 позачергова сесії сьомого скликання Вишнівської сільської ради!