Новини громади, України

07 Травня, 2020 р., 14:57
Допомогу на дітей фізичні особи-підприємці можуть оформити онлайн, заповнивши електронну форму на офіційному веб-сайті Міністерства соціальної політики www.msp.gov.ua в розділі "е-сервіси" або за посиланням https://dopomoga2fop.ioc.gov.ua, а також скориставшись Єдиним порталом державних послуг «Дія».
06 Травня, 2020 р., 10:27
До Вашої уваги Методичні рекомендації щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на потужностях з вирощування, утримання, забою, переробки, обігу тварин та виробництва харчових продуктів, розроблені фахівцями Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Держпродспоживслужби із залученням представників бізнесу. Просимо ознайомитися представників цієї галузі із рекомендаціями з метою недопущення порушень в роботі та поширення хвороби.
05 Травня, 2020 р., 16:24
З травня 2020 року, як і передбачено постановою  Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2020 року №251 “Питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році”, Пенсійним фондом України проведено індексацію пенсій – збільшено з 4404,35 до 4888,83 грн (на 11 відсотків) показник середньої заробітної плати, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії.
05 Травня, 2020 р., 10:50
Бібліотека села Вишнів отримала методичні матеріали від Представництва Європейського Союзу в Україні для оформлення Куточка Європейського Союзу: «ЄС  на книжковій полиці».
05 Травня, 2020 р., 09:44
У понеділок, 4 травня, дільничні офіцери  Вишнівської ОТГ, Максим Савош та Богдан Остапчук, спільно зі  старшим  інспектором з ювенальної превенції Любомльського ВП ГУНП, Яніною Соколюк, та фахівцем  із соціальної роботи Вишнівської сільської ради, Наталією Ряпич, здійснили виїзди в сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах.
30 Квітня, 2020 р., 15:27
Відповідно до розпорядження сільського голови від 28 квітня 2020 року № 78/01-03 «Про закріплення території обслуговування за закладами освіти Вишнівської сільської ради» повідомляємо, що з 01 травня 2020 року до 29 травня 2020 року розпочнеться прийом заяв про зарахування здобувачів освіти в заклади громади (школи, садочки)  засобами електронного зв’язку. При цьому оригінали документів про зарахування здобувачів освіти будуть прийматися з 01 червня 2020 року до 30 червня 2020 року. За детальною інформацією звертайтеся за електронними адресами закладів освіти громади: