Новини громади, України

11 Травня, 2022 р., 11:54
Відповідальність батьків у разі невідвідування дитиною дистанційних занять
05 Травня, 2022 р., 15:40
Вимушено переселені особи з інвалідністю мають право безкоштовно отримати від держави гуманітарну допомогу, яка створена на платформі єДопомога.
03 Травня, 2022 р., 13:20
Маємо гарну новину як для жителів громади, так і тих, хто скористався прихистком у нашій громаді!
02 Травня, 2022 р., 15:34
Тимчасово, на період до припинення або скасування воєнного стану на території України, справляння податків і зборів здійснюється з урахуванням особливостей, визначених у п. 69 підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ).
28 Квітня, 2022 р., 15:41
Своєчасно сплачені майнові податки - одна з передумов бюджетної стабільності громад. Оскільки органи місцевого самоврядування виконують низку завдань із забезпечення діяльності інфраструктури, у Головному управлінні ДПС у Волинській області нагадують громадянам та господарюючим суб’єктам про обов’язок сплачувати майнові податки.