Новини громади, України

21 Березня, 2022 р., 12:40
Відповідно до постанови КМУ від 01.03.2022 року №179 «Про внесення змін до пункту 2-4 Правил перетинання державного  кордону громадянами України» виїзд за межі України дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які не досягли 18-річного віку, в супроводі осіб, які уповноважені законними представниками дитини, здійснюється за наявності письмового погодження органу опіки та піклування чи військової адміністрації на виїзд із зазначенням держави прямування.
15 Березня, 2022 р., 15:14
Любомльський районний суд Волинської області повідомляє, що з 14 березня 2022 року частково відновлюється робота суду щодо відправлення правосуддя, яка була вимушено тимчасово припинена із 17 січня 2022 року.
11 Березня, 2022 р., 12:57
З настаннням весни та сухої погоди почастішали пожежі в екосистемах району та області, які в основному виникають внаслідок самовільного випалювання сухої рослинності громадянами, необережного та халатного поводження з вогнем, та через порушення вимог пожежної безпеки, а в подальшому можуть призвести й до масштабних пожеж торфовищ та лісових масивів.
01 Березня, 2022 р., 17:27
На виконання Постанови КМУ від 26.02.2022 року № 160 «Щодо забезпечення стабільної роботи виробників продовольства в умовах воєнного стану» на виконання листа Ковельської районної військової адміністрації від 01.03.2022 року №292/22/2-22 просимо забезпечити виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2022 року № 160 та доводимо її вимоги до підприємств виробників товарів, що мають істотну соціальну значущість, визначених постановою Кабінету Міністрів від 22 квітня 2020 року № 341 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення».