Новини громади, України

28 Лютого, 2022 р., 12:52
Завдяки досягнутим домовленостям з польськими уповноваженими органами автомобільний пункт пропуску "Ягодин" відтепер відкритий для пішого переміщення для громадян України, які виїжджають до ЄС.
28 Лютого, 2022 р., 11:43
Повідомляємо, що Вишнівська сільська рада згідно ЗУ «Про правовий режим воєнного стану» працює цілодобово.
28 Лютого, 2022 р., 09:39
Відповідно до пункту 13 частини першої статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Порядку заборони торгівлі зброєю, сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2021 року № 1457, з метою забезпечення громадської безпеки, відповідно до Наказу начальника Ковельської районної державної адміністрації Ольги Черен від 27 лютого 2022 року №5, відповідно до якого заборонено торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі.
24 Лютого, 2022 р., 09:51
Зберігайте спокій і тримайте пам‘ятку!
24 Лютого, 2022 р., 09:50
Маємо бути зібраними та уважними, щоб забезпечити надійний тил для українських військових!!!