Новини громади, України

28 Березня, 2022 р., 17:22
За отриманням реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків можна звертатися у всі Центри обслуговування платників Волині.
28 Березня, 2022 р., 15:53
Не зважаючи на численні застереження та заклики рятувальників - населення продовжує нехтувати заходами пожежної безпеки у екосистемах,  у такий нелегкий воєнний час в нашій країні.
24 Березня, 2022 р., 17:09
Сьогодні прийнято рішення сільської  ради  про заборону продажу всіх видів алкогольних напоїв. Дія рішення поширюється на всіх суб'єктів господарювання Вишнівської сільської територіальної громади незалежно від форм власності, які зареєстровані в установленому порядку і мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, отриману згідно з вимогами законодавства, а також фізичних осіб, громадян в тому числі з рук.
24 Березня, 2022 р., 08:34
23 Березня, 2022 р., 16:43
21 Березня, 2022 р., 15:31
Зараз допомогти наблизити перемогу у війні з російськими окупантами може кожен вакцинований українець.