Новини громади, України

16 Грудня, 2020 р., 17:07
Материнство є найвищим покликанням жінки. Мати турбується про своїх дітей, дарує їм щастя, ласку, ніжність і тепло. Виростити одну дитину - непросто, а що казати про матерів, які народили і виховали п`ять і більше дітей.
16 Грудня, 2020 р., 09:38
У селі Бережці завершились роботи з поточного ремонту дороги по вулиці Прикордонній.
14 Грудня, 2020 р., 17:47
Асоціація міст України продовжує відстоювати для територіальних громад Волині акциз на пальне.
14 Грудня, 2020 р., 12:42
26 квітня 1986 року на ЧАЕС сталася найбільша в історії атомної енергії аварія, яка від внутрішніх детонацій знищила 4-ий блок АЕС, і радіоактивні елементи йоду, стронцію і цезію поширилися на північну частину України, Білорусію, Прибалтику, Польщу, Швецію, Фінляндію й інші країни.
14 Грудня, 2020 р., 11:43
З 25 листопада по 10 грудня учні та вчителі закладів освіти Вишнівської громади брали участь у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства» .
10 Грудня, 2020 р., 15:13
10 грудня 1948 року Організація Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини, що проголошує цивільні та політичні права і свободи особистості – рівність всіх перед законом, право кожного на свободу і особисту недоторканність, свободу совісті та інші.
09 Грудня, 2020 р., 11:12
У селі Бережці розпочались роботи з поточного ремонту дороги по вулиці Прикордонній. Віктор Сущик, сільський голова Вишнівської сільської ради та староста Римачівського старостинського округу Іван Самолюк проінспектували початок робіт.