Новини громади, України

26 Листопада, 2020 р., 17:24
До проблеми сучасного рабства найчастіше ставляться як до фільму жахів - до чогось страшного й недосяжного. Кожен думає: «Ні, тільки не я. Зі мною такого не станеться».
25 Листопада, 2020 р., 15:53
Щорічно в Україні, з 25 листопада до 10 грудня включно, проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Акція в Україні розпочинається 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.
24 Листопада, 2020 р., 10:22
Комунальний заклад «Центр культури, мистецтв, естетичного виховання та спорту» запрошує взяти участь у онлайн-конкурсі читців-декламаторів до дня Святого Миколая. Запиши відео з декламуванням вірша про Святого Миколая відповідно до умов Конкурсу та виграй приз.