Новини громади, України

12 Травня, 2021 р., 11:40
У 2021 році фінансова підтримка на розвиток сільського господарства району здійснюється з державного, обласного, бюджетів територіальних громад.
12 Травня, 2021 р., 09:41
Мета призову офіцерів – допідготовка та перепідготовка офіцерів запасу за визначеними військовими спеціальностями, набуття ними практичних навичок і умінь, досвіду для збройного захисту Вітчизни, збільшення кількості військово-навчених осіб в запасі та підвищення рівня укомплектованості Збройних Сил України офіцерським складом.
11 Травня, 2021 р., 16:31
Запрошуємо молодь Вишнівської громади  перевірити свої знання та взяти  участь в конкурсі «Я знаю Конституцію України!». Конкурс проводиться в рамках  відзначення у 2021 році 25-ї річниці ухвалення Конституції України.
08 Травня, 2021 р., 13:09
8 травня 2021 року, в центрі села Вишнів, де знаходиться братська могила з викарбуваними прізвищами полеглих воїнів, які віддали свої життя за мир, віру та незалежну Україну, відбулись урочистості з нагоди Дня примирення.