Новини громади, України

25 Червня, 2021 р., 12:25
Від себе особисто та від імені депутатського корпусу Вишнівської сільської ради щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем митної служби України!
25 Червня, 2021 р., 09:45
Довіреність - універсальний юридичний інструмент, який дає можливість одній особі, представнику, вчиняти юридично значимі дії від імені та в інтересах іншої особи – довірителя.
25 Червня, 2021 р., 08:45
18 червня проведено загальні збори громадян у Штунському старостинському окрузі Вишнівської територіальної громади.
18 Червня, 2021 р., 11:37
Переможцями Всеукраїнського конкурсу учнівської молоді «Український борщ – національний бренд кулінарної культури» стали учні Вишнівської громади.
15 Червня, 2021 р., 15:16
У стінах Вишнівської сільської ради відбулась презентація повного нецензурованого видання творів письменниці Лесі Українки у 14-ти томах. На захід завітали представники Волинського національного університету імені Лесі Українки, завдяки наполегливості та старанням яких виданню вдалося побачити світ.
15 Червня, 2021 р., 12:26
09 червня сільський голова Віктор Сущик звітував про роботу  Вишнівської територіальної громади за 5 місяців 2021 року на  у Римачівському старостинському окрузі.
15 Червня, 2021 р., 12:23
08 червня сільський голова Віктор Сущик звітував про роботу  Вишнівської територіальної громади за 5 місяців 2021 року на  у Машівському старостинському окрузі.
15 Червня, 2021 р., 10:34
11 червня відбулася шоста чергова сесія Вишнівської сільської ради восьмого скликання, яку провів сільський  голова Віктор Сущик за участю 19 депутатів, депутата обласної ради Андрія Бокоча та працівників виконавчого комітету.