Новини громади, України

21 Квітня, 2021 р., 12:31
16 квітня Вишнівську сільську раду відвідали представники  міжнародного споживчого товариства «Ай.Ем.Ті.Ді. – ІНТЕРНЕШНЛ», які презентували Програму «Оздоровлення економіки України», що розроблена командою проектного стратега-аналітика - Давида Картозія (США) і реалізується Інститутом багатовекторної дипломатії «IMTD» Institute For Multi-Track Diplomacy (США).
16 Квітня, 2021 р., 17:21
Вже через два тиждні християни святкуватимуть одне з найвеличніших свят – Великдень. У передсвяткових клопотах жінки та дівчата беруться за давнє-предавнє ремесло – розписування писанок.
13 Квітня, 2021 р., 12:17
З метою активізації творчої діяльності педагогічних працівників Волинської області, популяризації їх здобутків 15 березня 2021 року розпочала свою роботу XXVІ обласна виставка дидактичних та методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині». На виставку були подані кращі роботи із територіальних громад, центрів професійного розвитку, закладів освіти обласного підпорядкування. До участі в обласному етапі було представлено 658 робіт, 273 з яких відзначено дипломами управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації І, ІІ та ІІІ ступенів. Члени фахового журі відмітили новизну та актуальність представлених робіт, практичне спрямування методичних посібників.