Новини громади, України

09 Липня, 2021 р., 14:02
7 липня, на черговому засіданні Уряд затвердив Порядок надання 14-денної відпустки при народженні дитини для чоловіків та інших членів сім’ї.
08 Липня, 2021 р., 10:08
З  11 липня 2021 року будуть оновлені форми заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, повідомляє прес-служба Мін'юсту.
07 Липня, 2021 р., 13:01
Україна вводить запобіжні заходи, щоб не допустити розповсюдження нового штаму вірусу «Дельта». Тому з 2 липня застосунок Вдома треба буде встановлювати громадянам України, які повернулися з Португалії, Росії, Великої Британії та Індії або перебували на їх території не менше 7 днів протягом останніх 14 днів та не пройшли або мають позитивний результат експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який має бути проведено в пунктах пропуску через державний кордон.
05 Липня, 2021 р., 09:35
2  липня 2021 року в Любомльського міського будинку культури народний аматорський фольклорний колектив “Перевесло" із Радехівського сільського будинку культури проходив чергову атестацію на підтвердження звання «народний». Крім «Перевесла» звання «народний» та «зразковий» підтверджували аматорські колективи із Любомльської та Головненської громад, деякі із колективів претендували на присвоєння почесного звання «народний» або ж змінювали жанровий напрямок.
30 Червня, 2021 р., 15:32
В рамках  відзначення у 2021 році 25-ї річниці ухвалення Конституції України працівники КЗ «Центр КМЕВС» організували конкурс  «Я знаю Конституцію України!». За умовами конкурсу потрібно було виконати 20 тестових завдань онлайн. Нами було отримано заповнені Google  Форми від 20 учасників – учнів 9-11 класів із усіх шкіл Вишнівської громади.
29 Червня, 2021 р., 12:02
23 червня  проведено загальні збори  громадян  у Ладинському  старостинському окрузі Вишнівської територіальної громади за участю сільського голови Віктора Сущика, начальника  відділу з питань земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки сільської ради  Анатолія Дитини, старости Юрія Вітрука  та жителіі сіл.
28 Червня, 2021 р., 11:54
Вітаю Вас з визначним державним святом – Днем  Конституції  України!
27 Червня, 2021 р., 09:07
Шановна молодь Вишнівської громади!
25 Червня, 2021 р., 15:43
Конституція держави має бути такою, щоб не порушувати конституцію громадянина» Станіслав Єжи Лєц