Новини громади, України

27 Жовтня, 2021 р., 16:14
В умовах подальшого поширення хвороби COVID-19 найефективнішим засобом профілактики тяжкого перебігу захворювання залишається вакцинація проти коронавірусу.
27 Жовтня, 2021 р., 15:37
Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Вишнівської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови Віктора СУЩИКА. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.
26 Жовтня, 2021 р., 17:21
Пам’ятайте, думка про те, що попіл від старих рослин удобрює землю для нових, ХИБНА. Всім прихильникам “священного ритуалу” спалювання сухої трави нагадуємо: були внесені зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, за рахунок яких збільшилися штрафи для паліїв. Так, за самовільне випалювання стерні, луків, пасовищ, опалого листя, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення, у смугах біля автомобільних доріг, у парках або інших зелених насадженнях у населених пунктах без дотримання порядку тягнуть за собою накладання штрафу на громадян від 3060 грн до 6120 грн. А порушення вимог пожежної безпеки в лісах тягне за собою накладання штрафу від 1530 грн до 4590 грн і на посадових осіб — від 4590 до 15300 грн.
26 Жовтня, 2021 р., 17:20
3 22 жовтня при перетині державного кордону України невакцинованим людям потрібно буде встановити застосунок Вдома. Застосунок Вдома змінить свій функціонал — встановлювати його потрібно буде на 72 години, до моменту, поки людина зробить ПЛР-тест чи тест на антиген. Необхідності проходити контроль на основі даних геолокації та розпізнавання обличчя більше не буде. Відповідні зміни ухвалив Уряд.
23 Жовтня, 2021 р., 11:11
Цікаві та змістовні заходи щодо теоретичного та практичного досвіду розроблення та написання Стратегій розвитку, адже саме це питання на часі і для нашої Вишнівської громади, відбувся  у м. Грубешів Республіки Польща  19-20 жовтня.
22 Жовтня, 2021 р., 09:33
04 листопада 2021 року  заплановано реалізації двох всеукраїнських проєктів, спрямованих на підвищення рівня адаптації та соціалізації осіб з інвалідністю.
20 Жовтня, 2021 р., 11:29
Відповідно до розпорядження Вишнівського сільського голови від 13 жовтня 2021 року №227/01-03 «Про скликання 11 позачергової сесії Вишнівської сільської ради» 18 жовтня відбулась  позачергова сесія ради, яку провів сільський голова Віктор СУЩИК.
18 Жовтня, 2021 р., 13:57
Європейський день боротьби з торгівлею людьми започаткований   18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.
13 Жовтня, 2021 р., 12:23
10 жовтня набув чинності Закон 1755-IX щодо перебігу строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг під час дії карантину.