Новини громади, України

05 Серпня, 2021 р., 12:44
Платник податків у разі подання звітності до граничного терміну сплати, зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, не пізніше терміну сплати.
05 Серпня, 2021 р., 12:28
Відповідно до рішення Ковельської районної ради від 30 липня 2021 року № 6/17 «Про оголошення конкурсу на створення офіційної символіки Ковельського району Волинської області» Ковельська районна рада оголошує старт подачі заявок на участь у конкурсі щодо створення офіційної символіки Ковельського району Волинської області. Термін подачі конкурсних робіт – з 02.08.2021 р. по 03.09.2021 р.
29 Липня, 2021 р., 16:25
30 липня у світі відзначають Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. За оцінками Міжнародної організації з міграції, починаючи з 1991 року від торгівлі людьми постраждали понад 260 000 українців. З них майже 50 000 зазнали експлуатації протягом останніх трьох років.