Новини громади, України

09 Листопада, 2021 р., 08:15
Особи, звільнені з державної служби, обов’язково подають антикорупційну декларацію, - звертають увагу держслужбовців у секторі з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Волинській області.
05 Листопада, 2021 р., 14:58
Шановні працівники соціальної сфери!
04 Листопада, 2021 р., 16:45
У Ковельській районній державній адміністрації працює "гаряча лінія" для надання консультацій громадськості з питань роботи пунктів щеплень та центрів вакцинації населення Ковельського району  за телефоном - 0968148335,  з понеділка по п’ятницю -  з 8:00 до 19:00 год., субота-неділя  – з  9:00 до 17:00 год.
03 Листопада, 2021 р., 13:30
Головне управління ДПС у Волинській області наголошує, що платники єдиного податку першої та другої груп вперше подають до контролюючого органу додаток 1 «Відомості про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску» (далі – додаток 1) у складі податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця (далі – Декларація), затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 № 578 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 09.12.2020 № 752), за 2021 рік, граничний термін подання якого – до 01 березня 2022 року. Платники єдиного податку третьої групи (фізичні особи) подають додаток 1 у складі Декларації за IV квартал 2021 року у термін до 09 лютого 2022 року.
02 Листопада, 2021 р., 09:58
28 жовтня, набув чинності Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо єдиної правової долі земельної ділянки та розміщеного на ній об'єкта нерухомості".
02 Листопада, 2021 р., 09:51
Електронна медична картка – це історія звернень та захворювань пацієнта, яка зберігається не на папері, а в електронній системі охорони здоров’я. Доступ до електронної медичної картки пацієнта має його сімейний або лікуючий лікар. При цьому, всю інформацію про пацієнта бачить лише його сімейний лікар, а необхідну для призначення лікування – лікуючий лікар.
02 Листопада, 2021 р., 08:57
Фізична особа – громадянин, яка не є суб’єктом господарювання, може отримати інформацію про наявність (відсутність) податкового боргу, скориставшись Електронним кабінетом, вхід до якого здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС. У приватній частині Електронного кабінету режим «Стан розрахунків з бюджетом» надає користувачу Електронного кабінету доступ до своїх особових рахунків зі сплати податків, зборів та інших платежів (дані інтегрованої картки платника).
29 Жовтня, 2021 р., 15:07
Мобільна бригада - спеціалізована служба підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі .
28 Жовтня, 2021 р., 12:13
У Вишнівській сільській територіальній громаді знають, що вирішення питання щодо побутових відходів – на часі.
28 Жовтня, 2021 р., 08:22
В ході злагодженої роботи Вишнівського  сільського голови Віктора СУЩИКА та Волинської обласної державної адміністрації було подано клопотання до Міністерства цифрової трансформації України для включення до розподілу Інтернет–субвенції шести сіл громади, що ще потребували Інтернет-зв’язку.