Новини громади, України

15 Жовтня, 2020 р., 13:59
З нагоди свята Дня захисника України в будинках культури та бібліотеках Вишнівської об’єднаної територіальної громади відбулися урочисті заходи. Їх мета - виховувати в учнів патріотизм, бажання стати гідними нащадками славних українських козаків.
13 Жовтня, 2020 р., 15:04
13 жовтня відбулася робоча зустріч із нашою землячкою, доцентом кафедри обліку та оподаткування Львівського національного аграрного університету Русланою Петрівною Андрушко, яка спеціалізується на наданні консультаційних послуг щодо розвитку малого та середнього бізнесу.
13 Жовтня, 2020 р., 14:51
12 жовтня відбулася 61 чергова сесія Вишнівської сільської ради. На розгляд виносилися наступні питання:
09 Жовтня, 2020 р., 12:54
Щороку 9 жовтня відзначають Міжнародний день поштової служби. У цей день прийнято вітати всіх працівників пошти з професійним святом. Воно було засноване в 1969-му році з ініціативи Організації Об'єднаних Націй.
09 Жовтня, 2020 р., 12:52
9 жовтня, православні віряни відзначають велике свято, пам’ять одного з апостолів Іоанна Богослова. В цей день багато чого не можна робити, а також існують прикмети, до яких потрібно дослухатися.
09 Жовтня, 2020 р., 12:46
У Вишнівській об’єднаній громаді, як і в будь-якій іншій, є проблеми, які потребують негайного вирішення. Звичайно, важко зупинитися на якійсь одній, бо сіл же 19 і в кожному є свої важливі питання, які вимагають втручання.