Новини громади, України

08 Жовтня, 2020 р., 17:06
Під час карантинних обмежень зростає рівень стресу, особливо серед батьків новонароджених дітей. Це підвищує ризик вчинення насильства над дітьми.
08 Жовтня, 2020 р., 16:05
Відповідно до плану проведення обласних масових заходів Волинського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді Волинської обласної ради, з метою розвитку і популяризації спортивного туризму серед учнівської молоді області, визначення кращих команд 3 жовтня 2020 року в лісовому масиві поблизу села Зелена Ковельського району проведено Чемпіонат Волинської області серед юнаків зі спортивного туризму (пішохідний, водний, велосипедний).  Він присвячений 80-ій річниці ЦНПВТК.
08 Жовтня, 2020 р., 12:55
Фахівець із соціальної роботи  Наталія Ряпич та провідний спеціаліст Наталія Остап’юк Вишнівської сільської ради  провели в селі Вишнів обстеження умов проживання неблагополучних сімей. До рейду  залучили поліцейського офіцера Вишнівської громади Богдана Остапчука.
08 Жовтня, 2020 р., 10:13
7 жовтня 2020 року  відбулася робоча зустріч працівників соціальної сфери Вишнівської сільської ради (ОТГ) з  директором Волинського обласного центру соціальних служб Василем Панчуком. Обговорили зміни у наданні соціальних послуг та  шляхи подолання проблем вразливих груп населення.
06 Жовтня, 2020 р., 17:03
27 вересня, з нагоди 150-ї річниці з дня народження видатної української письменниці Лесі Українки, в клубах сіл Висоцьк і Коцюри відбулися творчі звіти місцевих колективів. Ці заходи були проведені в рамках творчих звітів закладів культури Вишнівської громади.
06 Жовтня, 2020 р., 14:10
2 жовтня 2020 року на стадіоні «Колос» (м. Любомль) відбувся дитячий турнір із футболу «Осінній кубок Любомля - 2020». У нелегкому поєдинку змагалися дві команди «Ковель-Волинь», колектив Ковельської ДЮСШ, команда «Шахтар» міста Нововолинськ, команда «Головне» та ДЮСШ міста Любомль.
01 Жовтня, 2020 р., 14:28
На 1 жовтня припадає Міжнародний день музики. Це яскраве і чудове свято музикантів і меломанів, яке знаходить палкий відгук у серці кожної людини. Адже мову музики розуміють всі незалежно від національності, віку та соціального статусу.