Новини громади, України

17 Січня, 2022 р., 11:52
Цього року щорічна кампанія декларування триватиме до  31 березня 2022 року включно.
17 Січня, 2022 р., 11:26
Головне управління ДПС у Волинській області звертає увагу, що  Законом України від 30 листопада 2021 року № 1914-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» (далі - Закон № 1914)  внесено зміни, зокрема, до статей 14, 20, 87 та 91 Кодексу,283 і 2892 Кодексу адміністративного судочинства України та статті 6 Закону України від 21 січня 1994 року № 3857-ХІІ «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України», відповідно до яких запроваджується тимчасове обмеження у праві виїзду керівника платника податків - боржника за межі України.
14 Січня, 2022 р., 15:25
Різдва чекають із нетерпінням і дорослі, діти. Адже, це свято приносить чимало радості, тішить своїм затишком, спокоєм, надією на краще. Колядки та щедрівки – невід’ємна частина святкування Різдва Христового. Вони створюють неповторну атмосферу, духовний настрій і відчуття радості народження Спасителя світу. Тож з метою збереження традицій різдвяного співу комунальний заклад «Центр культури, мистецтва, естетичного виховання та спорту» Вишнівської сільської ради  вже не перший рік організовує різдвяний  фестиваль “Щедрівка й коляда в нашу хату загляда»
04 Січня, 2022 р., 13:02
Із 1 січня 2022 року стартувала кампанія декларування доходів громадянами за 2021 рік. Відтак Річну податкову декларацію про доходи за минулий рік за  новою формою  зобов’язані заповнити і подати до 1 травня 2022 року громадяни, котрі отримали доходи, з яких торік  не сплачено податок на доходи фізичних осіб.
04 Січня, 2022 р., 13:00
Не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку суми, що сплачуються резидентом Дія Сіті за свій рахунок за договорами недержавного пенсійного забезпечення та/або за договорами добровільного медичного страхування платника податку – гіг-спеціаліста в межах 30 відс. нарахованої винагороди такому гіг-спеціалісту, - наголошують в Головному управлінні ДПС у Волинській області.
02 Січня, 2022 р., 11:25
Шановні мешканці громади! Хочу щиро привітати вас з Новорічними та Різдвяними святами.
31 Грудня, 2021 р., 14:10
Шановні жителі громади!