Новини громади, України

28 Січня, 2022 р., 11:14
27 січня 2022 року відбулася нарада при сільському голові за участю працівників апарату, КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників», директорів ЗЗСО, ЗДО Вишнівської сільської ради та старост.
28 Січня, 2022 р., 09:45
27  січня відбулось чергове засідання виконавчого комітету, яке пройшло під головуванням сільського голови Віктора Сущика. У ході засідання розглянуто понад 14 питань з різних сфер життєдіяльності громади.
25 Січня, 2022 р., 15:24
В зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт Любомльською  філією ПрАТ «Волиньобленерго»  31 січня 2022 року  з 10:30 - 16:30 год. в с.Вишнів (КТП-32050) постачання електроенергії буде припинено.
24 Січня, 2022 р., 09:37
14 учасників із різних відділів ради взяли участь в грі.  Кожен із учасників мав можливість продемонструвати свої знання. Гра поділялась на 4 етапи. Варто зазначити, що запитання були не з легких, що цілком у дусі інтелектуальних ігор, але гравці на високому рівні продемонстрували неабиякі знання, інтелект, ерудицію, кмітливість та винахідливість. Під час заходу панувала доброзичлива й невимушена атмосфера.
24 Січня, 2022 р., 08:50
В зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт Любомльською  філією ПрАТ «Волиньобленерго»  27 січня 2022 року  з 10:00 - 16:00 год. в с.Руда (КТП-31163) постачання електроенергії буде припинено.
22 Січня, 2022 р., 12:19
Шановні жителі Вишівської громади!
19 Січня, 2022 р., 15:43
Будь-який вид жорстокого поводження з дітьми порушує фізичне і психічне здоров'я дитини, заважає її повноцінному розвитку. Стаття 19 Конвенції ООН про права дитини говорить: «Держави-учасниці вживають всіх необхідних законодавчих, адміністративних, соціальних і просвітніх заходів з метою захисту дитини від усіх форм фізичного та психологічного насильства, образи чи зловживань, відсутності піклування чи недбалого і брутального поводження та експлуатації, включаючи сексуальні зловживання, з боку батьків, законних опікунів чи будь-якого іншої особи, яка турбується про дитину».
18 Січня, 2022 р., 09:50
Центр надання адміністративних послуг Вишнівської сільської ради надає консультації суб’єктам звернень щодо користування мобільним додатком Дія (державні послуги онлайн). Зокрема, громадяни можуть отримати допомогу з генерування COVID-сертифікатів та роз’яснення порядку отримання допомоги в рамках Програми «єПідтримка».
18 Січня, 2022 р., 09:35
Уряд прийняв постанову Кабінету Міністрів України, якою запровадив граничний рівень торговельної надбавки не вище 10% на деякі продукти харчування.
17 Січня, 2022 р., 12:01
Розірвання шлюбу не припиняє права особи на утримання, яке виникло у неї за час шлюбу.