Новини громади, України

22 Липня, 2021 р., 12:27
МОЗ затвердив порядок  видачі (формування) листків непрацездатності в Електронному реєстру листків непрацездатності. Це передбачено в Наказі від 17.06.2021 р. № 1234.
19 Липня, 2021 р., 12:02
Юридична особа – платник єдиного податку третьої групи за допомогою режиму «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини Електронного кабінету має можливість створити, підписати та надіслати до відповідного органу ДПС «Запит про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку» (форма J1302101).
19 Липня, 2021 р., 12:01
Фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку, які здійснюють перевезення пасажирів, у разі проведення розрахунків з використанням талонів, квитків з нанесеними друкарським способом серією, номером, номінальною вартістю, реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмні РРО не застосовують.
16 Липня, 2021 р., 12:21
З метою підвищення освітньо-кваліфікаційного рівня, Інститут підготовки кадрів Державної служби зайнятості України оголошує у 2021 році прийом на навчання за освітнім ступенем бакалавр та магістр (денна і заочна форми навчання) за контрактом за спеціальностями 281 «Публічне управління та адміністрування»; 073 «Менеджмент», 051 «Економіка», 053 «Психологія».
16 Липня, 2021 р., 10:55
З цією метою учора, 15 липня, сільський голова  Віктор Сущик спільно з  Генеральним директором КНП «ЦПМД" Любомльської міської ради Іваном Маїлом та медичним директором закладу Олесею Дубиною здіснював об’їзд  закладів медицини, розташованих на території Хворостівського, Машівського, Радехівського, Ладинського, Олеського та Римачівського старостинських округів.
13 Липня, 2021 р., 16:07
Працівники гуманітарного відділу та сектору «Служба у справах дітей» Вишнівської сільської ради Наталією Жаріновою та Наталією Ряпич спільно з поліцейським офіцером громади Максимом Савошем з 7 липня по 12 липня 2021 року проводили профілактичний рейд «Неблагополучна сім’я».
12 Липня, 2021 р., 14:14
Уряд ухвалив постанову щодо впровадження електронних COVID-сертифікатів, що підтверджуватимуть вакцинацію від COVID-19, негативний результат тестування або одужання особи від цієї хвороби.
12 Липня, 2021 р., 12:09
На стадіоні села Радехів, 11 липня відбувся культурно-спортивний фестиваль «Козацькому роду нема переводу»  серед жителів Вишнівської громади. Захід був приурочений до Вишневого фестивалю.